Dream Aparts Łódź

Dream Aparts – Piotrkowska 152

Obiekt Dream Aparts – Piotrkowska 152 położony jest w miejscowości Łódź i oferuje bezpłatne WiFi. W pobliżu znajduje się: Ulica Piotrkowska, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi i Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i mają patio, a także współdzieloną łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Wyposażenie obejmuje również lodówkę, piekarnik, płytę kuchenną i czajnik.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centralne Muzeum Włókiennictwa – 1,6 km, Księży Młyn – 1,7 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi, znajduje się 5 km od obiektu Dream Aparts – Piotrkowska 152.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Łódź.

PIOTRKOWSKA – Jedna z najbardziej znanych ulic w kraju a jednocześnie najdłuższy polski deptak stanowi wizytówkę miasta. W kamienicach i pałacach przy Piotrkowskiej mieszczą się sklepy, restauracje, kawiarnie, ogródki, puby i kluby muzyczne. Piotrkowska tętni życiem przez cały rok a odbywające się przy niej jarmarki i festiwale m.in. Festiwal Sztuk Ulicznych i Magii „Hokus Pokus”, Light Move Festival czy Songwriter Festiwal dodają jej niepowtarzalnego uroku.

Spacerując po Piotrkowskiej warto również zajrzeć na jej odremontowane podwórza, w tym podwórze mieszczące OFF Piotrkowska – jeden z nowych cudów Polski. Warto także zadrzeć głowę do góry. Fasady budynków przy Piotrkowskiej aż uginają się od ciekawych eklektycznych detali architektonicznych – kariatyd, płaskorzeźb, wykuszy… Spójrz też pod nogi a ujrzysz Aleję Gwiazd nawiązującą do filmowego dziedzictwa Łodzi i Pomnik Łodzian – pas jezdni ułożony z blisko 17 tysięcy kostek brukowych z żeliwną płytką z imionami i nazwiskami fundatorów.

Szczegóły

Dostępne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *